Du ratai, viena aistra

Emocijos važiavimo metu dviračiu tai mūsų pagrindinis įkvėpimas veikti. Suprantame ir dalinamės tuo su mūsų klientais, žmonėmis, pilnais aistros dviračio sportui. Pradedant nuo projektų, gamybos iki mechanikų - visi esame įsitraukę į KROSS dviračių kūrimą. Kaip aktyvūs dviratininkai norime važiuoti geriausiais dviračiais ir siūlyti juos kitiems.

2016 metų linijoje dėmesį sutelkiame ties sportiniais dviračiais, kuriuos vertina visų disciplinų mėgėjai bei profesionalai. Mums dviračiai tai sportas, aistra ir technologija.

Sportas

Kuriame mašinas laimėjimams. Apie tai žino Kross Racing Team, In-Motion Kross Racing Team, Mariusz Bryja ir Igor Tracz lenktynininkai. Palaikome juos kelyje į sėkmę, siūlydami aukščiausios klasės karboninius MTB modelius, patobulintus plento dviračius vento ir enduro moon. 2016 metais taip pat drąsiai žengieme į triatlono įrangos segmentą, kuris Lenkijoje tampa vis populiaresnis.

W linii na rok 2016 koncentrujemy się na rowerach sportowych, które doceniają amatorzy oraz zawodowcy ze wszystkich dyscyplin. Dla nas kolarstwo to sport, pasja i technologia.

Aistra

Mūsų darbuotojai tai tikri dviračių sporto aistruoliai. Darbo metu rūpinamės tuo, kad iš mūsų gamyklos mieste Przasnysz (Lenkija) išvažiuotų tik puikiai pagaminti dviračiai, kurie atneš daug laimės jų naudotojams.

Savaitgaliais daugelis iš mūsų startuoja mėgėjiškose lenktynėse vosos šalies teritorijoje, lenktiniaujant su KROSS prekės ženklu pažymėtais dviračiais. Mūsų pasaulis sukasi aplink dviračius, todėl visiškai atsiduodame darbui įmonėje ir kitiems dviratininkams.

Technologija

Turime savo Research&Development skyrių, kurio pagrindinė užduotis tai dviračių tobulinimas ir naujų projektavimas. Norime būti geriausi, todėl mūsų inžinieriai nuolat testuoja įvairias medžiagas bei jų apdirbimo technologijas. Konstruktoriai dažnai pralenkia tendencijas, o jų dėka Lenkijos techninė mintis tampa atpažįstama visame pasaulyje. Kaip pavyzdys yra autorinė pakaba su virtualiu sukimosi tašku (RVS), naudojame MOON ir SIOL serijos KROSS modeliuose.

R&D komandos darbo rezultatas tai taip pat ir novatoriški dviračiai: KROSS LEVEL B+ Majos Włoszczowskos ar KROSS SOIL. Ekstremalių pastangų mėgėjai naujame sezone galės išbandyti triatlono modelius iš serijos VENTO TR. Jų konstrukcijos su aerodinaminiais skerspjūviais, taip pat suprojektuotais mieste Przasnysz.